3 Adam Neden Yok?


3 Adam Neden Yok?

3 Adam Neden Yayınlanmıyor?

TV8 Ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak‘ın yaptığı 3 Adam programı gelecek sezonda TV8 ekranlarında olmayacağı kesinleşti. Bu iddiayı öne süren ise Posta Gazetesi yazarı Mesut Yar. Programın ekranlardan kaldırılmasının en büyük etkenlerinden biri ise programın düşük reyting sonuçları olduğu söyleniliyor.

Mesut Yar’ın Posta Gazetesinde yazdığı yazıda Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler yeni sezonda TV8 ekranlarında herhangi bir programda yer almayacak. Peki Mesut Yar tam olarak ne yazdı buyrun… ‘ Yetenek Sizsiniz jürisinde Hülya Avşar, O Ses Türkiye jürisinde de Yıldız Tilbe olacaksa; yani çıkan haberler balon filan değilse, bu kış da çok eğleneceğimizin garanti olduğunu not düşüyorum… Yaz uykusuna yatan TV8’in kış döneminde rakipleri için yine kabul olacağını düşünüyorum. Bir eksikle; Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın programı Üç Adam artık yayınlanmayacak. Not düşüle‘ diye yazısını yayımladı.

3 Adam Reytingleri Ne Durumdaydı?

Fotoğraftan da anladığımız gibi reytinglerin düşük olduğu görülüyor. Bu sonuçlardan dolayı programın reyting kaygısından dolayı yayından kaldırılacağı düşünülüyor. Sosyal medya da ise kanalı onlar için aldımdan nerelere gelindi gibi eleştiriler yapılmakta.

3 Adam’ın Finali

İddialar sadece bu yönde değil bir diğer iddia ise programın sunucularının Türk halkı tarafından pek sevilmemesi. Özellikle son yaşanan Nihal ve Bahar Candan ve Murat Boz olaylarından sonra Eser Yenenlere bir çok tepki gelmişti bunun sebebi ise yanına Murat Boz’u almasıydı yani Murat’ı Boz’du diyebiliriz.

Bu yönden Acun Ilıcalı’nın haklın görüşlerine çok değer verdiği biliniyor zaten halk sayesinde buralarda olduğunu biliyor o yüzden en yakın birisi bile olsa halk sevmiyorsa Acun o işe bir dur der. Aslında Acun herkesin gözünde çok iyi bir patron gibi fakat iş konusunda acıyacağını sanmıyoruz.

Murat Boz ve Eser Yenenler Olayı Neydi?

Geçenlerde Eser Yenenler ve Murat Boz bir gece eğlendikten sonra birlikte Eser’in evine geçmişti. Gece yarısı evden ayrılan iki isim vardı bunlar Bahar ve Nihal Candan kardeşleriydi bu olay gündeme bomba gibi düşmüş ve çok konuşulmuştu hatta Murat Boz’un Aslı Enver ile arasının tamamen bozulmasına sebep bu olay gösteriliyordu. Bu yüzden Eser Yenenlere çok büyük tepki vardı…

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın