Tatlı Bela 123. Bölüm Fragmanı Analizi


Tatlı Bela 123. Bölüm Fragmanı Analizi

Tatlı Bela 123. Bölümde Neler Oldu?

Sevilen dizi Tatlı Bela 8 Temmuz özetinde evlilik hazırlıkları için yapılacak düzenlemeler Asta tarafından beğenilir. Slok İndirajet’i aramaktadır. Arayıp düzenlemeyi beğenip beğenmediğini sorar. Slok Asta‘nın seçiminin güzel olduğunu her şeyi oraya kendisinin koyduğunu söyler. İndirajet bu duruma çok kızar. Gece  Slok Asta‘yı düşünür dayanamaz ve ona mesaj iyi geceler mesajı atar. Asta‘da karışılık verir. Kendi kendisinede hala neden Slok’u düşünüyorum diye düşünceye kapılır.

Slok Asta’nın kendisiyle buluşmak istediğini bildiğini düşünüyor, fakat bir sebebinin olması gerekiyor. Sesleniyor ona ve Maharashtra yemek festivali hakkında derken ve yeni yemek tanıtılacak. Gelemeyeceğim üzgünüm evlilik hazırlıkları henüz bitmedi diyor. Evliliğini soruyor. Benim kisi, daha önce evlendiğimde mahkeme evliliğiydi çok isteyerek değildi bu yüzden kocam benim 10. yıl dönümümde tüm ritüeller tarafından evlendirilmemi istiyor, bir şey hatırlamıyorum, bir kaza geçirdiğimde sanırım kader olmayacak. Geçmişimizi hatırlatmamı ister misin dediği anda arama bitiyor.

Asta Alışverişe Çıkar

Alışverişe çıkan Asta eve dönmek için taksi bakar fakat grev olduğundan takside yoktur. Slok motorsikleti ile gelir ve Asta ile dondurma yemeye giderler Slok bu durumu iyi kullanır gelip motorla alması bir fırsat onun için. Slok Asta’yı yetimhaneye götürür ve balonlar alır parasını öder filan İndirajet bu sırada Asta’yı arar hemen eve gitmelisin der. Slok onu eve götürür tam inerken Astanın kıyafeti motora takılır Slok yardım eder. İndirajet Asta’ya nerede olduğunu sorar. Asta’ da alışverişe gittiğini söyler bugün grev olduğundan taksinin olmadığını onu Slok’un bıraktığını söyler. İndirajet bu duruma sinirlenir Asta’yla Slok yakınlaşıyordur hemen bir şeyler yapmalıyım diye içinden düşünür. Slok ise eve çok mutlu döner çünkü Asta’yla güzel bir zaman geçirmiştir. Sojal Asta’nın hafızasının yerine geldiğini söyler. Slok ses çıkarmaz ancak çok güzel bir gün geçirdiğini belirtir.

Slok Asta’ya ailesinin kim olduğunu İndirajetten sormasını ister. Asta ise İndirajetin düğün için bütün konuklara haber verdim demesi üzerine benim aileme haber verdin mi diye sorar. İndirahet haber vermemiştir çünkü.. Kalindi duruma sinirlenir İndirejete neden haber vermedin diye fırça atar. Kalindi de çok sinirlenir ama Kalindi Slok’a güvenmiyor onların birlikte olmalarını istemiyor. Bakalım neler olacak ilerleyen bölümlerde…

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın