Adriana Lima ile Aşk Yaşayan Metin Hara Kim?


Adriana Lima ile Aşk Yaşayan Metin Hara Kim?

Metin Hara Kimdir?

Adriana Lima ile Metin Hara görüntüleri geçen günlerde çekilmişti. Bir kafede zaman geçirirken çekilen fotoğraflar gündeme bomba gibi düşmüştü. Adriana Lima ile Metin Hara arasındaki samimi pozların ardından ikilinin arasında bir şey olup olmadığı herkesin aklında şüphe bırakmıştı. İkili arasındaki bu yakınlaşmanın ardından herkes Metin Hara‘nın kim olduğunu merak etmeye başladı bizde haberimizde bu soruyu cevaplayacağız…

Metin 14 Haziran 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Şuan 35 yaşındadır. Üsküdar Amerikan Kolejinde eğitim görmüştür. Daha sonra Çapa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünde eğitim almıştır. Üniversiteyi okurken geçimini temin edebilmek adına bir çok reklam filminde oynamıştır. 5 yıldır enerji ve tedavi üzerine profesyonel çalışmalar yapmıştır. Metin  yaptığı çalışmalar ile yaklaşık 10 binin üzerinde insanın hayatında büyük değişikliğe yol açmıştır. Metin 2014 yılında Aşkın İstilası 3′ lemesinin 1. kitabı olan Yol adlı kitabı sadece ilk 3 ayda 100.000’in üzerinde satış yapmıştır. Bir çok çevre ve sosyal sorumluluk derneği de üyedir kendisi hatta Kansersiz Yaşam Derneğinin yönetim kurulu üyesidir.

Metin ise bu aşk olayları üzerine yaptığı açıklamasında ‘ Adriana ile Haziran ayında İstanbul’da tanıştık. Keyifli bir sohbetin devamında kitabımı hediye ettim. Bu dönemde hep iletişimde kaldık ve birbirimize karşı bir şeyler hissettiğimizin farkına vardık. İkimizde birbirimizi tanıma aşamasındayız. Değerli basınımızın konu ile ilgili merakına saygı gösteriyoruz ve aynı saygıyı onlardan da bekliyoruz.’ diye açıklamada bulundu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın