Arka Sokaklar Sezon Finalinde Yaşananlar


Arka Sokaklar Sezon Finalinde Yaşananlar

Arka Sokaklar Sezon Finali Yaptı

Arka Sokaklar dizisi sezon finali yaptı. Dizide Suat gelin kızın altınlarını unutunca düğünü bırakıp eve altınları almaya gelir. Düğüne yetişmek için çok aceleci davranan Suat’a araba çarpar. Suat acil ameliyata alınır fakat maalesef ki kırılmadık kemiği kalmamış diyebiliriz. Suat’ın beyni ödem toplar ve bu ödemin toplanması gerekir peki ya Suat ölecek mi ?

 

Suat Ölüyor mu

Suat Ölüyor Mu?

Suat’ın geçirdiği kaza ciddi görünüyor. Yaşaması mucize gibi. Yaşasa bile konuşamayacak veya yürüyemecektir. Doktorlar tarafından Suat’ın kurtulamadığı açıklanır. Suat’ın ölüm haberinden sonra herkes ağlamaya başlar herkes yıkılır.

Arka Sokaklar dizisi bir sezon finalini daha geride bırakmaya hazırlanıyor. 11 sezondur severek takip edilen dizi 12. sezonu da hazırlamış durumda. Sezon finalinde bizleri duygusal anlar bekliyor. Geçen sene sezon finalinde Rıza Baba vurulmuştu öleceği iddiları çok gündemdeydi. Arka sokaklar dizisi sezon finalini yaptı. 23 Haziranda sezon finali yapan dizi yine son sahnesiyle gündemdeydi.

Suat’ın ölüp ölmediğini kimse tahmin edemez, tam bir cevabı yok bu sorunun. Bu sorunun cevabı bir daha ki sezonda alınabilir ancak. Şuan yapabileceğimiz tek şey yeni sezonu beklemek gibi görünüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın