Arka Sokaklar Suat Diziden Ayrıldı Mı?


Arka Sokaklar Suat Diziden Ayrıldı Mı?

Suat ( Figen Evren )Dizinden Ayrıldı Mı?

Sevilen dizi Arka Sokaklar’da şok bir ayrılık yaşandı. Arka Sokaklar dizisinde 11 sezondur bizlerle olan Figen Evren yaptığı resmi açıklama ile artık hiç bir dizide rol almak istemediğini ve Asos’a yerleşeceğini açıkladı. Bu durumda Figen Evren yeni sezonda maalesef bizlerle olamayacak. Bu haber sevenlerini üzdü. Bu sezon finalde Suat’ın kaza geçirmesi ve hastahaneye yatmasıyla final yapan dizi de çok konuşulan bir konuydu. Suat ölecek mi diye? Bu haberi daha öncede yapmıştık fakat ölüp ölmeyeceğini bilmiyorduk ama artık biliyoruz Suat ölecek diyebiliriz.

Fakat bir diğer iddia ise Suat karakterinin ölmeyeceği ve karakteri başkasının canlandıracağı oldu. Yeni bir oyuncunun Suat karakterini canlandıracağı var fakat tam kesin bilgi değil. Kesin olan tek şey Suat karakterini canlandıran Figen Evren’in olmayacağı.

Suat Karakteri Bitecek Mi

Yapımını üstlenen Erler Film Hüsnü Çoban’ın ailesini dağıtmayı göze almamalı ve alamaz gibi görünüyor. Zira Suat ölürse Hüsnü Çoban ve ailesi de dağılır ki Suat dizide en sevilen karakterlerdendi. Tabi bunun büyük bir etkisi ise o karakteri canlandıran kişiydi. Diziyi aile dizisi yapan durum ise Hüsnü Çoban’ın ailesi ve Rıza Soylu’nun ailesidir. Daha önce dizide Rıza Baba’nın eşi rolüne can veren Filiz Taçbaş diziden ayrılmak istemiş ve ayrılmıştı. Fakat yapım o rolü bitirmedi rolü canlandıracak yeni isim bulup o rolün devamlılığını sağlamıştı. Bu değişiklik her ne kadar tepki de alsa aslında yapımda bu durumun gerçekleşmesini istemiyordu. Fakat durmak istemeyen oyuncuyu zorla da tutamazsın. Mecburiyetten bazen böyle değişiklikler yapılabilir. Hülya Kalebayır Filiz Taçbaşın rolüne can vermiş ve oyunculuğu ile çok sevilmişti.

Figen Evrene gelecek olursak artık hiç bir şekilde Arka Sokaklar’a dönmeyeceğini söyleyebiliriz; fakat Erler Film yerine yeni bir karakterde bulabilir bu iddiada diğer iddia kadar geçerli diyebiliriz.

Peki ya yeni oyuncu kim olabilir? Bu soruya henüz cevap yok. Şuanda dizide Suat karakterine can verecek olan oyuncu hakkında bilgi yok ki böyle bir bilgi verilirse Suat’ın ölüp ölmediği yeni sezonda yayınlanacak olan ilk bölümden önce anlaşılmış olur bu yüzden öyle bir şey yapacaklarını düşünmüyorum her şey yeni sezonda yayınlanan ilk bölüm ile birlikte belli olacak gibi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın