Ateş Böceği Yeni Sezonda Var Mı?


Ateş Böceği Yeni Sezonda Var Mı?

Ateş Böceği Devam Edecek Mi?

Yapımını Mia Yapım üstlenen ve 29 Haziran Perşembe akşamı ilk bölümü ile seyircisiyle buluşan Star TV‘nin sevilen dizisi Ateş Böceği‘nin 2017 2018 yeni sezonunda da devam edip etmeyeceği merak edilen konulardandı.

Yaz dizilerinin çoğu haziran ayında başlıyor ve eylül ayında 10 veya 13. bölümlerde final yaparak ekranlardan ayrılıyor. 2016 yaz sezonunda 20 ye yakın dizi başladı ve 2016 2017 yılına ise sadece 5 dizi devam edebildi. Bu diziler ise Tatlı İntikam, Bodrum Masalı, Hangimiz Sevmedik yaz sezonunda başarıya ulaşmış ve yeni sezona kalmış dizilerdir.

Gelelim Ateş Böceği‘nin reytingine dizi ortalam 3.5 reyting aldı ve Kanatsız Kuş’lardan sonra ikinci sırada yer aldı. Ateş Böceği dizisi eğer reytinglerini yükseltemezse yeni sonda yer alamaz. Eylül ayında final yaparak ekranlara veda etmek zorunda kalır. Dizi eğer eylül ayına doğru reytingleri arttırırsa 4 4.5 gibi reytingler almaya başlarsa yeni sezonda büyük ihtimal devam eder.

Star TV ise dizi hakkındak son kararı Eylül ayında verecek. Dizinin Ağustos ve Eylül arasında aldığı reytingler yeni sezonda olup olmayacağını belirleyecek. Dizi eğer reytinglerini arttıramaz ise maalesef ki 21 Eylül Cuma günü 13. bölümü ile final yapıcak ve seyircisine veda edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın