Bodrum Masalı’ nda Kim Kalıyor Kim Gidiyor


Bodrum Masalı’ nda Kim Kalıyor Kim Gidiyor

Bodrum Masalı Dizisine Yeni Oyuncu mu Geliyor

Kanal D‘ nin en sevilen ve en çok izlenilen dizilerinden olan Bodrum Masalı 42. bölüm ile sezon finali yaparak ekranlara ara vermişti. Dizi sezon finali öncesi oldukça sıkıntılı bir dönem yaşamış ve dizi için önce Kanal D ve dizi yapımcısı Tmc Film arasında anlaşma sağlanmış dizinin final yapmasına karar verilmiş.

Bodrum Masalı dizisinin izleyicilerinin ısrarı üzerine dizinin final yapılmasından vazgeçilmiş ve devam etmesine karar verilmiştir. Dizinin sezon finalinden sonra şoklar yaşanmaya devam etti. Dizinin senaristlerinden 2. sezon için konseptin değişmesini ve dizininin artık sadece gençlik dizisi olmasını istediklerini dile getirdiler. Dizinin senaristleri ise bu istek üzerine konsepti tamamen değiştirdiler yeni bir senaryo hazırladılar.

Şevval Sam bu senaryo değişikliğinin ilk kurbanı gibi görünüyor. Senaryoda Yıldız karakterine yer verilmediğini öğrenen Şevval Sam büyük bir şok yaşadı. Dizi gençlik dizisine dönüşmesi nedeniyle dizide yer alan başroller ne yazık ki değişime uğruyor. Önemli isimler ile dizi arasındaki ipler kopacak gibi. Örneğin bu olay Adı Efsane dizisinde de yaşanmıştı Gökçe Bahadır ve Erdal Beşikçioğlu gibi isimler ayrılmıştı.

Peki Ya Kimler Ayrılıyor

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Şevval Sam ayrılan isimlerin ilki.

Yine ayrılması beklenilen bir diğer isim ise Timuçin Esen ( Faryalı )

Nejat İşler’inde ayrılacağını düşünüyoruz.

Aslıhan Gürbüz de bunlardan birisi.

 

Ayrılan Oyuncuların Yerine Kimler Gelecek

Yeni sezonda tamamen gençlik dizisine dönüşecek olan dizide Şevval Sam‘ın ayrıldığı kesinleşmişti. Fakat sadece Şevval Sam ile kalmayacağa benziyor diğer sevilen karakterlerden de bir çoğunun ipi kesilecek gibi bu kadar ayrılan isim olunca akıllara bu ayrılan oyuncuların yerine yeni birileri gelecek mi? Sorusunu getiriyor bu konu hakkında kesin bir bilgi veya açıklanmış bir bilgi henüz yok olduğunda sizlere sunacağız.

Şevval Sam’ ın Açıklaması

Şevval Sam‘ın diziden ayrılacağına bir çok kişi inanmıyordu çünkü ondan bir açıklama yoktu dizinin başrollerindendi kimse ayrılacağına inanmıyordu. Bir gazetecinin Şevval Sam’ a sormasıyla gerçek ortaya çıktı. Kendisine yöneltilen soruda dizide olmayacağını şöyle ifade etti ‘ Yeni bir konsept ile devam edecekler. Ben de bunun doğru bir karar olduğunu düşünüyorum ‘ ifadelerini kullanarak başka projelerde buluşuruz dedi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın