Burak Özçivit & Fahriye Evcen Evlendi, Gelinlik Olay Oldu


Burak Özçivit & Fahriye Evcen Evlendi, Gelinlik Olay Oldu

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Evlendi

Ekranların en sevilen oyuncularından Burak Özçivit ve Fahriye Evcen geçtiğimiz günlerde evlendi. 3 yıllık ilişkileri olan ikili Halim Paşa Yalısı’nda yapılan düğün ile dünya evine girdi

 

 

 

 

 

Gelinlik Olay Oldu

Düğün fotoğraflarının medyaya düşmesinin ardından en çok konuşulan konulardan birisi Fahriye Evcen‘in gelinliği ve Burak Özçivit’ in damatlığı oldu. Sebebi ise geçen yıl dünya evine giren Neslihan Atagül ile Kadir Doğulunun gelinlik ve damatlığıyla aynı olmasıydı.

Çiftin nikahını Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazedar kıydı. Damadın şahitliğini yapımcı Timur Savcı gelinin ise Banu Savcı yaptı. Çiftin balayını ise Maldivlerde geçireceği öğrenildi. Düğüne bir çok ünlü akın etti.

Fahriye Evcen, düğününde Raşit Bağzıbağlı imzalı iki gelinlik, Fidan Şimşek imzalı bir gelinlik seçerek üç farklı gelinlik giydi. Burak Özçivit ise Derviş Bağzıbağlı imzası taşıyan damatlığı tercih etti.

İşte Fidan Şimşek imzalı gelinlik

Fahriye Evcen’in nikah esnasında giydiği gelinlik en sağdaki gelinlikti ve Burak Özçivit’in damatlığı medyada büyük tepki çekti.

Sosyal medyada hızla yayılan ilk karelerin ardından, insanlar yeni çiftin gelinlik ve damatlığı geçen yıl evlenen Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’dan esinlendiğini iddia ederek bu fotoğrafı paylaşıp biraz da alay ettiler.

Fahriye Evcen’in saç modelininde aynı olduğu hakkında bir çok yorum tepki geldi. Çiftin ise Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ü düğüne davet edip etmedikleri bilinmiyor fakat tek bilinen ikilinin düğünde olmamasıydı.

Düğüne Ünlü Akını Oldu

Puhu Tv’de yayınlanan ve çok sevilen ‘ Fi ‘ dizisinde Duru karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya ve oyuncu sevgilisi Kerem Bursin düğüne katılanlar arasındaydı. İkili düğün hakkında ise ‘ Çok mutluyuz, ikisini de çok seviyoruz. Onlarla burada olabilmek çok güzel bir şey’ ifadesini kullandılar.

Bir diğer isim ise Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti de ünlü oyuncuları düğünde yalnız bırakmadı. Kobal düğün hakkında ‘ Mutluluklarına ortak olmak için buradayız, çok yakışıyorlar umarım çok mutlu olurlar. Allah arkadaşlarımızı mesut bahtiyar etsin’ dedi.

Bir diğer isim ise Şarkıcı Murat Boz, oyuncu sevgilisi Aslı Enver oldu. Murat Boz düğünde çekildiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı. Önceden ayrıldıkları haberleri vardı sanırım artık barışmışlar.

Oyuncu Hatice Şendil’de çifti yalnız bırakmayan isimlerden

Nur Fettahoğlu da düğündeydi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın