Çağatay Ulusoy Yeni Projesi


Çağatay Ulusoy Yeni Projesi

Çağatay Ulusoy Neslihan Atagül Aynı Projede mi?

Dizi sektörüne giriş yaptığı ilk günde beri büyük ilgi ve beğeniyle seyredilen İçerde bir sezon boyunca izleyenleri ekrana kilitlemeyi başarmıştı. İçerde’nin sevilen başrol oyunucu Çağatay Ulusoy, dizisinin final yapmasından sonra yeni projelerinin ne olacağı büyük merak uyandırmıştı.

Star TV ekranlarında yayınlanan çok beğenilip seyredilen bir diğer dizi ise Kara Sevda. Bu dizinin Nihan karakteri ile seyircilerin gönlüne taht kuran Neslihan Atagül‘ün Çağatay Ulusoy ile birlikte aynı dizide rol alacağı söyleniliyor. Çağatay Ulusoy’un son zamanların moda İnternet dizisinde yayınlacak olan projesine eşlik edecek başrol oyuncu için Neslihan Atagül ile görüşmelere başlandığı belirtildi.

Dizi sektöründe adından sıkça bahsettiren bu iki ünlünün aynı projede yer alacağı kulislerde konuşulmaya başlanıldı. İkilinin hayranlarını bu haber çok heycanlandırdı ama henüz ikiliden bir açıklama bir haber yok.

Bir Başka Söylenti

Amerika kanalı olan Netflix’in Türk dizisinin başrolünde Kerem Bürsin’in oynayacağı tahmin edilirken Çağatay Ulusoy‘un başrolü kaptığı belirtiliyor.

Çağatay Ulusoy yeni sezonda dünyaca ünlü olan Amerika kanalı Netflix‘in il Türk dizisinde oynayacak. Dizi yazar İpek Gökdel’in Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi’ romanına uyarlanıp seyircisi ile buluşacak.

Gökdel ‘ Kerem Çok İyi Oynar ‘

Yazar Gökdel’ in yaptığı röportajda ‘ Kitabınızın kahramanı Yavuz’u kimin oynamasını isterdiniz?’ sorusu sorulmuştu ve soruya ‘ Rolü Kerem Çok İyi Oynar ‘ diye cevap verdiğini biliyoruz fakat yapılan anlaşamaya göre Yavuz’u Kerem değil Çağatay oynayacak.

Karakterin özelliğinden bahsedilecek olursak, Yavuz Osmanlı İmparatorluğunun 9. padişahı Yavuz Sultan Selim’in tılsımlı gömleğini bulup giyiyor. Sonrasında ise üstün güçleri olan bir kahramana dönüşüyor. Güçleri ile yaptıkları kaleme alınmıştır.

Netflix Nasıl Bir Kanaldır

Amerikanın ve dünyanın çok ünlü kanalı olan Netflix İnternet üzerinden yayın yapan bir kanaldır. Yani Çağatay Ulusoy’un yeni projesi olacak dizi TV ekranlarından yayınlanmayacak İnternet üzerinden seyircisiyle buluşacak şuan Türk dizisi olan Fi adlı yapımda İnternet üzerinden seyircisiyle buluşmaktadır ve büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Yakışıklı oyuncunun yeni dizisi de böyle olacaktır. Şimdiden büyük heyecanla beklenen dizi hakkında daha net açıklamalar yapıldıkça sizlere sunacağız…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın