Meryem Dizis Ayça Ayşin Turan Kimdir?


Meryem Dizis Ayça Ayşin Turan Kimdir?

Ayça Ayşin Turan kimdir?

22 yaşındaki genç oyuncu Ayça Ayşin Turan‘a olan ilgi her gün gittikçe artıyor. Miranda Kerr ile benzerliği ile dikkat çeken güzel oyuncu  Özcan Deniz‘in filminde baş rol oynamıştı. Peki Ayça Ayşin Turan kimdir? İşte merak ettiğiniz diğer bilgiler sizlerle…

Güzel oyuncu 25.10.1992 İstanbul’da doğmuştur. 1.67 m boyunda olan güzel oyuncu 47 kg’dur. Göz rengi yeşil saç rengi ise kumraldır. Babası Tunus’ludur. İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünü okuyan güzel oyuncu 22 yaşında olmasına rağmen birçok dizide rol alarak sektörden olduğunu kanıtlamıştır.
Oyunculuk eğitimini ise Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda almıştır. Oyuncu koçu ise Ferit Selçuk’tur. 2014 yılında Karagül dizisinde Ada Şanverdi karakterini hayat vermiştir.
Son olarak Özcan Deniz’in Sevimli Tehlikeli filminde Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaşmıştır. Bu film Ayça Ayşin Turan’ın ilk sinema başrol filmidir.
 
Bir dönem Özcan Deniz ile aralarında aşk dedikoduları çıkmıştı.
Ayça Ayşin Turan’ın yer aldığı projeler:
2014 – Karagül – Ada Şanverdi
2011 – Dinle Sevgili – Gülfem
Oyuncunun Oynadığı Sinema Filmleri;
2015 – Sevimli ve Tehlikeli
Oynadığı diğer diziler:
Asi
Affedilmeyen
Sonbahar
Hayal ve Gerçek

Yeni Projesi

Meryem dizisi tanıtım fragmanlarıyla dikkat çekti. Başrollerini Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turan paylaşacak. Meryem Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Aşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsıyla yanan Savaş ve suçlu gördüğü Meryem’in öyküsünü seyirciye sunulacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın