Cennetin Gözyaşları Berk Atan Kimdir?


Cennetin Gözyaşları Berk Atan Kimdir?

Berk Atan Kimdir?

Oyunculuğu ile olduğu kadar yakışıklılığıyla da göz dolduran Berk Atan kimdir? Modellik ile başladığı kariyerine oyunculuk ile devam eden genç oyuncu hakkında bilinmeyenleri sizler için bir araya getirdik. İşte kariyeri ve özel hayatı ile Berk Atanı inceleyelim…

Berk Atan, 26 Eylül 1991 tarihinde İzmir Bornova’da dünyaya gelmiltir. Anne tarafı Boşnak olan Berk Atan Liseyi Sıdıka Rodop Lisesi’nde okumuştur. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde oyunculuk eğitimi üzerine aldığı eğitim devam etmektedir.

11 yaşında futbola başlamış olan yakışıklı oyuncu, 17-18 yaşlarında iken Altay futbol takımında kalecilik yapmıştır. Ardından modellik yapmaya karar vermiştir.

Yarışmadan önce de modellik yapıyordu. 2011 yılında Best Model of Turkey’de “Gelecek Vaat Eden” manken şeçildi ve 2012 yılında yapılan yarışmada ise 2012’nin Best Model of Turkey’i seçilerek Türkiye’nin en iyi mankeni oldu.

1.89 boyunda 83 kilo ağırlığındadır. Berk Atan’ın Facebook hesabı yok, sadece Twitter ve Instagram hesapları kullanmaktadır.

Koyu bir Galatasaray taraftarıdır kendisi. Ayrıca büyük bir hayvan severdir. Ares adında bir köpeği bulunmaktadır.

8 Aralık 2012 tarihinde Erkan Özerman’ın düzenlendiği Best Model of The World yarışmasının 25.’si Kumburgaz Artemis Otel’de yapıldı ve o yarışmada 1. Berk Atan seçilmişti.

Mahşer-i Cümbüş Tiyatro ekibinden Dilek Çelebi’den oyunculuk dersleri almaya devam etmektedir.

2013 yılında Limon Yapımın yapımcılığını yaptığı “Herşey Yolunda Merkez” dizisi ile oyunculuğa ilk adımını attı. Ardından Altındağlı adlı dizide rol alan Berk Atan 2015 yılında Güneşin Kızları adlı dizide rol almıştır.              Filmleri ve Dizileri :

2015 yılı – Güneşin Kızları (Savaş Mertoğlu) (TV Dizisi)

2013 yılı – Altındağlı (Pamir) (TV Dizisi)

2013 yılı – Herşey Yolunda Merkez (TV Dizisi)

Yeni Projesi

Yapımcılığını Ali Gündoğdu & Süreç Film’in üstleneceği  dizinin  yönetmeni Sadullah Çelen olacak. Dizinin başrollerinde  Almila Ada ve Berk Atan yer alacak. Dizideki diğer oyuncular ise Esra Ronabar, Güler Ökten ve Ali İpin gibi başarılı oyunculardan oluşuyor. Yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanacak olan dizide Cennet adlı bir kızın duygu yüklü hayat hikayesi seyirciye sunulacak. Yusuf Akgün, Hazım Körmükçü, Süeda ÇilÇiçek Acar ve  Ebru Destan gibi usta oyuncularla kadrosunu güçlendiren dizide karakterlerde belli olmaya başladı. Dizinin adı ise Cennetin Gözyaşları.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın