Deli Gönül’ün Fatmanur’u Tuvana Türkay Kimdir?


Deli Gönül’ün Fatmanur’u Tuvana Türkay Kimdir?

Tuvana Türkay Kimdir?

Fox TV ekranlarında haziran ayında seyircisiyle buluşmaya hazırlanan yeni dizi Deli Gönül’ün analizini yapmaya devam ediyoruz. Dizide kadın başrol olarak rol alan oyuncu Tuvana Türkay’ ı tanıyalım. Tuvana Türkay Deli Gönül dizisinde Fatmanur adlı karakteri canlandıracak. Bu karakterin hem seni hem de kendisi güzel…

Biyografisi

1990 yılı İstanbul doğumludur. 27 Yaşında olan güzel oyuncu Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunudur. Güzel oyuncu 1.74 cm boyunda ve 54 kg’dir. İlk olarak çocuk reklamında oynamıştı. Daha sonra Sercan Yıldırım ile yaşadığı aşkla kendisinin ismini duyurmuştur. Yer Gök Aşk dizisinde de rol alan güzel oyuncu Bade karakteriyle çok sevilen bir oyuncu olmuştur. Sonrasında Kara Para Aşk dizisinde de Bahar karakteriyle başrol olarak yer almıştır.

Deli Gönül Fatmanur Nasıl Bir Karakter Olacak?

Dizide Fatmanur sesi güzel ve Antakya’nın en güzel kızlarından birisidir. Şükran sanırım dizide Murat Ünalmış’ın canlandıracağı Kadir Hoca karakterine karşı bir şeyler hissedecektir. Dizide Fatmanur ile Kadir aşkı bizleri bekliyor gibi.

Fatmanur ne kadar bir müzisyen olmak için uğraşsa da babasının baskıcı tutumu onun hayallerinin önüne geçecektir babası ona müzik öğretmeni olması için ısrar eder. Müzik öğretmeni olan Fatmanur Hatay’a atanır ve Kadir ile orada tanışarak hayatı değişir. Çok nazik ve ince ruhlu birisi olmasına rağmen inatlı da birisidir.

Fatmanur’un Yaşı

Dizide Fatmanur 20’li yaşlarda ve güzel bir kızdır. Fatmanur’un sesini dizide sürekli duyacağa benziyoruz. Zaten oyuncu gerçekte de sesini kanıtlamış birisidir.

Deli Gönül Şükran Kimdir?

Dizide Şükran Ölçek karakterini canlandıracak olan Hayal Ada Topakkaya dizide 6 yaşında tatlı bir torunu canlandıracak. Hayal Ada Topakkaya’nın canlandırdığı karakter Mustafa Dede’nin torunudur. Şükran masalları çok seven birisidir. Onun dünyası kusursuz mükemmel bir yerdir. Çok konuşan sempatik ve tatlı biridir. Çocukken yaşadığı travma sonrası konuşmayan bir çocuk haline gelir.

Dizi Ne Zaman Başlıyor?

Merakla beklenen dizi Fox TV ekranlarında başlayacak. 4 Temmuz Salı akşamı ile seyircisiyle buluşacak. Dizinin başrolleri Tuvana Türkay ve Murat Ünalmış’ tır. Heyecanla ilk bölümü bekliyoruz…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın