Dolunay Dizisinin 7. Bölüm Fragmanı


Dolunay Dizisinin 7. Bölüm Fragmanı

Dolunay 7. Yeni Bölüm Fragmanında Ferit ve Nazlı Dudak Dudağa Görünüyor

Dolunay dizisinin yeni bölümüyle ilgili beklenen haber gelmeye başladı. Romantik dozu sahneleriyle özellikle genç kitlenin dikkatini çekmeyi başarabilen Dolunay’ın 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Nazlı ve Ferit’in dudak dudağa görüntüleri dizi sevenlerinde heyecan yarattı. İşte Dolunay 7. bölüm fragmanı ve son bölümü hatırlamak isteyenler için hazırladığımız haber…

 

Dolunay dizisi yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Romantik komedi türündeki gençlik dizisinin son bölümü 8 Ağustos Salı günü yayınlanmış, Nazlı ve Ferit arasında ilginç, bir o kadar da romantik anlar yaşanmıştı. Dolunay 7. bölüm fragmanı da kusa sürede izleyicileriyle buluştu. Yeni fragmana her geçen gün birbirlerine daha da yakınlaşan Ferit ve Nazlı’nın dudak dudağa olduğu sahnelerin damga vurdu.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI

Ferit ve Nazlı sürpriz bir gelişme sonucunda başbaşa kalıyorlar. Birbirlerine karşı duvarları ve inatları olmasına rağmen bu süreç ikisi için de yeni bir keşif olur ikisininde bu durum hoşuna gider.

Ferit ve Nazlı’nın aralarındaki uyuma Demet gölge düşürmeye çalışmaktadır. Hakan’ın bilinmeyen yüzü bu durumda ortaya çıkar. Bulut’un vesayet süreci tehlikeli bir durum olmaya başlar. Deniz, Nazlı’nın yakınında olabilmek için fırsat oluşturmaya çalışır. Engin Fatoş’un gerçekte kim olduğunu öğrendikten sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşar, Fatoş kendini affettirmek için çırpınmaya devam etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın