Ezgi Baran Adını Sen Koy’a Geri Dönecek Mi?


Ezgi Baran Adını Sen Koy’a Geri Dönecek Mi?

Dizinin Alevi Ezgi Baran Geri Gelecek Mi?

Ezgi Baran Kimdir?

Ezgi Baran, 1990 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Anadolu Üniversitesi Radyo Sinema Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2013 yılında rol aldığı Behzat Ç. dizisi ile yaşayan Ezgi Baran; Aşk ve Günah, Aşkın Bedeli ve Unutma Beni dizilerinde rol almıştır ve kendisini sevdirmeyi başarmıştır. Trt ekranlarında yayınlanan; başrolü Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın paylaştığı Adını Sen Koy dizisinin kadrosunda yer almakta ve Alev karakterini başarıyla canlandırmaktadır.

 

Diziye Dönecek mi?

Adını Sen Koy dizisinde yıkılış devam ediyor. Ezgi BARAN’da bir sitem ile Adını Sen Koy dizisinden ayrıldığını açıkladı herkes şok oldu. Adını Sen Koy dizisi ekibine güzel günler için teşekkür eden Ezgi BARAN her ne kadar yoluna bakacağını ve hayranları ile yeni diziler ile buluşmayı istediğini söylese de söylese de Ezgi BARAN hayranları Ezgi BARAN’ın Adını Sen Koy’dan ayrılacağını bir türlü inanmadı. O rolü onla özdeşleştirmişlerdi.

Ezgi BARAN Adını Sen Koy’un en kötü karakterlerinden birine de hayat verse kendisini Adını Sen Koy izleyicilerine çok sevdirmişti. Hayırlısı olsun diyoruz…

Peki Ezgi BARAN’ın Adını Sen Koy’dizisine geri dönme ihtimali var mı?

Ezgi BARAN her ne kadar Adını Sen Koy dizisinden ayrıldığını açıklasa da Adını Sen Koy dizisinde Alev karakterinin rolü kalmadığı için Ezgi BARAN ile yolların ayrılmak zorunda kaldığını düşünüyoruz. Zira Türk dizilerinde hep böyle olmaz mı iyiler sonunda kötüleri yener; kötülerin pislikleri ortaya çıkar ve o defter kapanarak yeni kötü karakterler gelir. Bu yüzden kötü karakterleri ömrü kısa sürebiliyor.

Adını Sen Koy dizisinde Alev karakterinin diziden senaryo gereği nasıl ayrılacağını görmeden bu soruya net cevap vermek mümkün değil; zira Adını Sen Koy senaristleri yeniden Alev karakterine bir rol yazarlar ve diziye dahil ederlerse Ezgi  bu teklifi geri çevirmez sanırım; tabi o anda Ezgi BARAN’ın da başka bir dizi ile anlaşmamış olması ve müsait olması lazım; ancak bu işlerde sözü geçen şeyin para olduğunu da söyleyelim. Belki senaryoyu ona sundular ve baktı ki pek rolüm yok bu yüzden ayrılmış olabilir.

Aldığımız bilgilere göre Ezgi’nin hayat verdiği Alev karakteri yeni sezonda hiç olmayacak ve senaryo da Amerika’ya kaçtığı ile ilgili izleyiciye bilgi verilecek. Bu durumda senaryo gereği Alev’in geri gelmesi çok doğal olacak ve izleyici yadırgamayacaktır; ancak bu yaptıklarının hesabını vermeli fakat kaçarsa vermeyecek gibi görünüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın