Yeni Dizi Deli Gönül Başlıyor


Yeni Dizi Deli Gönül Başlıyor

Yeni Dizi Başlıyor : Deli Gönül

Yakında Fox Tv‘de başlayacak olan Deli Gönül adlı dizi henüz yayınlanmadan heyecan ve merak konusu oldu. Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir aşk hikayesini konu almış durumdadır.

 

 

 

Çekimlerden alınan bir görüntü :

Yapımcılığını 25 Film, yönetmenliğini Selim Demirdelen üstlenmektedir. Dizinin senaryosu ise Rahşan Çiğdem İnan’a aittir. Oyuncu kadrosu ise : Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay ( Başrol Oyuncuları ) , Ogün Kaptanoğlu, Macit Sonkan, Nilgün Karababa, Mine Tüfekçioğlu, Barış Yalçın, Yılmaz Şerif, Hayal Oda Topakkaya gibi usta ve bir çok genç oyuncu kadroda yer almaktadır.

Yakışıklı oyuncu Murat Ünalmış çekimlerle ilgili geçenlerde açıklamada bulunmuştu.

 

‘ Bir dizinin olmazsa olmazlarından bir ekip olabilmek ve sette uyumla çalışabilmek gerekir. Çünkü izleyici o enerjiyi her zaman hissedebilir. Ne mutlu ki biz bu uyumu yakalayabildik, ilk günden beri tüm ekip uyum içerisinde çalışmaktadır. Büyük bir heyecan ve keyif içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Umarım bu enerjimiz seyirciyede yansır. Çok inandığım bir projenin içinde olduğum için ve böyle güzel bir ekiple çalıştığım için çok mutluyum ‘ dedi.

Tuvana Türkay ise,

‘ Böylesine güzel ortamdaki bir seti çok özlemiştim. Hatay bizi ilk günden bağrına bastı. Çok uzun bir aradan sonra inandığım ve güvendiğim bir ekip ile birlikte tekrar kamera karşısındayım. ‘ diyerek heyecanını dile getirdi.

Deli Gönül‘ün ilk bölümü heyecanla bekliyoruz…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın