İki Yalancı Duygu Kimdir ? Yağmur Tanrısevsin


İki Yalancı Duygu Kimdir ? Yağmur Tanrısevsin

İki Yalancı Dizisinin Duygusu, Yağmur Tanrısevsin

Kanal D‘nin yaz projelerinden birisi olan İki Yalancı dizisi düz ilk defa seyircisi ile buluştu. Dizinin yönetmenliğini Eda Toksöz üstlenmiş durumdadır. İki Yalancı dizisinin konusu ise Bodrumda aşk yaşayacak olan iki gencin hikayesi olacaktır. Bir tarafta çocukluk arkadaşı ile evleniyor iken para uğruna terk edilmiş bir isim Serkan bir diğer tarafta ise işten kovulan bunalıma giren Duygu isimli karakter olacaktır. Bu iki genç birbirlerini etkilemek için küçük yalanlara başvuracaklardır. Bu yalanlar bir gün toplanıp toplanıp büyüyecek büyük bir soruna neden olup ayrılığa neden olacaktır.

Kim Bu Duygu?

Kanal D’de İki Yalancı dizisinde başrol oynamakta olan Yağmur Tanrısevsin dizide Duygu karakterine can verecektir. Duygu ise mahallede yaşayan fakir bir kızdır hatta iştende atılması üzerine psikolojik bunalıma girer. Fakat bu kızın hoşlandığı birisi vardır o da Serkandır Serkan’ı etkilemek içinse ona yalanlar söyler. İlk bölümün sonundaki zengin kocayla evlenen komşusunun duygu için söylediği şeyler sayesinde duygunun yalanları ortaya çıkabilir bakalım yeni bölümde göreceğiz.

Yağmur Tanrısevsin 24 Ağustos 1990 doğumludur. Şuan 27 yaşında olan güzel oyuncu Mersinlidir. İlköğretim ve lise eğitimini Mersinde tamamladıktan sonra 2010 yılında üniversite okumak için İstanbul’a gelir. Marmara Güzel Sanatlar Fakültesinde Seramik bölümü okumaktadır. The Tragedy filminde de rol almış bir isimdir.Daha sonra Bambi isimli firmanın reklamlarında da oynamıştır. Oyuncu olmak istemiştir zaten bu yüzden Craft Oyunculuk eğitimi alır sonra kendisine gelen teklifleri değerlendirir ve Adını Feriha Koydum dizisinde Çağatay Ulusoy Hazal Kaya gibi isimlerle birlikte oynama şansı bulur. Aynı zamanda oyuncunun sevgilisi ise 3 Adam Programında sunuculuk yapmakta olan Oğuzhan Koç’tur. 

Oğuzhan Koç Kimdir?

Yağmur Tanrısevsin’in sevgilisi Oğuzhan Koç çok eskiden Çok Güzel Hareketler Bunlar programında tiyatro oyunları sergileyen ve o zamanlarda çok büyük bir beğeni toplayan isimdir. Programda söylediği şarkılarla sesinin ne kadar güzel olduğunu kanıtlamış daha sonrasında yaptığı şarkılarla kendisinin tanıtan birisidir. Söylemek gerekir ki gerçekten sesi çok güzeldir. Yaptığı şarkılar kalitelidir şuan ise hem şarkıcılık yapmakta hemde TV8 ekranlarında yayınlanan 3 Adam programının 3 sunucusundan birisidir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın