Kanatsız Kuşlar Reyting Birincisi


Kanatsız Kuşlar Reyting Birincisi

Kanatsız Kuşlar Dizisi İzlenme Birincisi Oldu

Atv ekranlarında yaz sezonuna hızlı giriş yapan yeni dizi Kanatsız Kuşlar reyting sonuçları sonrasında zirveyi kaptı. Dizi ilk bölümüyle Tüm Kişilerde %4,32 izlenme oranı ve %13,00 izlenme payı, AB Sosyal Statü’ de %3,98 izlenme oranı ve %12,64 izlenme payı alarak en fazla izlenilen dizi olmayı başardı

Sevilen dizinin yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini ise Kemal Uzun üstlenmiş bulunmaktadır. Senaryoyu kaleme alan isim Hakan Haksundur. Oyuncu kadrosunu : Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

Dizinin öyküsünden bahsedelim. Hayata tutunabilmek adına mücadele veren yaşam koşulları çok zor olan 4 kardeş ile çocukları için her şeyi yapan her şeye katlanan güzel ve iyi bir annenin hayat mücadelesini anlatan bir öykü. Ufacık bir mutluluk için her şeyi yapan, mutlu olmak için çırpınan yaşamların hikayesi…

Kanatsız Kuşlar Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Sevilen dizi ve reyting birincisi olan dizinin yeni bölümü ne zaman? Dizinin 3. bölümü olan yeni bölüm 29 Haziran Perşembe akşamı Atv ekranlarında yayınlanacak.

Yeni Bölüm Fragmanı

29 Haziran Perşembe akşamı Atv yayınlanacak olan dizinin fragmanı yayınlandı izlemek isteyenler linkimizden 3. bölümün fragmanına ulaşabilirler.

Yeni Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın