Seni Kimler Aldı 8. Bölüm Özeti


Seni Kimler Aldı 8. Bölüm Özeti

Seni Kimler Aldı 8. Bölüm Özeti

Atv‘nin heyecanla izlenen bir diğer dizisi Seni Kimler Aldı 8. bölümü ile geçen pazar akşamında seyircisiyle buluştu.

Dizinin son bölümünde Aynura büyük bir şok yaratan isim konağa gelen misafirdir. Yeni bölümde gördüğümüz kadarıyla Aynur’un şüpheleri vardı. Bütün okların Ceren’i göstermesi nedeniyle Ceren planında değişiklik yapmak durumunda kalır. Peki Ceren suçsuz olduğunu ispatlayabildi mi?

Cahide’nin açıklamış olduğu sırla ortalık karışır, bu sırrın açıklanmasıyla kafası karışan Talat, Barış’ı Ceren’den kurtarmaya yemin eder ama Ceren’in pes etme gibi bir durumu yoktur. Ceren her zaman oynadığı oyunlar gibi yeni bir oyun kurar Zehra’nın Barış’tan umudunu koparmak için uğraşacaktır. Zehra kahrolmuştur ve ağlarken Barış son hamlesi için harekete koyulur.

Zehra’yı İkna Etmeyi Başarabilecek mi?

Talat, Ceren’i beklemediği bir hamleyle sarsar. Bunun intikamını almak isteyen Ceren, Suatı da bu savaşa sokar. Gülümser ve Cahide’nin arası iyice bozulmuş vaziyettedir. Zor durumda olan Gülümser Cahide’ye olan kozunu oynar bu koz Banu’nun cesetidir.

Banu’nun Ceseti Ortaya mı çıktı?

Banu’nun cesetinin ortaya çıkıp çıkmayacağı henüz belli değildir ilerleyen bölümlerde daha netlik kazanacaktır. Bu arada ansızın konağa gelen misafir Aynur’a beklemediği bir sürpriz olur Aynur şok yaşar.

8. Bölümü İzlemek İsteyenler

Seni Kimler Aldı dizisinin 8. bölümü izlemek isteyenler vereceğimiz linkten izleyebilirler. İyi seyirler dizleriz…

8. Bölüm İzle

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın