O Ses Türkiye’de Kim Kalıyor Kim Gidiyor?


O Ses Türkiye’de Kim Kalıyor Kim Gidiyor?

Yeni Jüri Mi Geliyor?

Sevilen program O Ses Türkiye‘nin jürilerinin değişip değişmediği uzun zamandır konuşuluyor. Geçtiğimiz yıl koltuklarda Sibel Can, Hadise, Gökhan ve Hakan kardeşleri ve Murat Boz oturuyordu. O Ses Türkiye yeni sezon hazırlıklarına başladı. Yakında ekranlara tekrardan gelecek olan yarışmanın jüri koltuğunda Murat Boz hariç diğer kalan jüriler olmayacak. 

6 sezondur birinci olamayan Hadise O Ses Türkiye’nin son sezonunda Dodan Özer adlı yarışmacısıyla birinci olmayı başarmıştı. Uzun yıllar sonra yarışmada birinci olmayı başarabilen Hadise çok mutlu olmuştu. Acun Ilıcalı’nın jürilerde değişikliğe gitmesi Hadise’yi üzdü söyletinleri çıktı.

Hadise Artık Jüri Değil

O Ses Türkiye’de 3 Jüri Ayrılıyor Peki Kim Geliyor?

 

Yıldız Tilbe Mi Geliyor

Yarışmada yeni sezonda jüride kimleri göreceğiz? Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda yeni sezonda Yıldız Tilbe‘ye teklif götürülmüş ve onunda kabul ettiği söylentileri var. Geçen sene sezon finalinde Yıldız Tilbe‘nin adı anons edildiğinde seyirci çok büyük alkış yapmıştı salon inlemişti diyebiliriz. Acun’un Yıldız Tilbe‘ye Survivor içinde teklif götürdüğü söylentileri vardı ancak Yıldız Tilbe kabul etmemişti.

Yinede söylemek gerekir ki edindiğimiz bilgiler kesin doğru değildir çünkü Acun Medya tarafından yapılan bir açıklama yoktur eğer bir açıklama gelirse sizlerle paylaşacağız…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın