Şevkat Yerimdar 8. Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?


Şevkat Yerimdar 8. Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

Şevkat Yerimdar 8. Bölüm Analizi

Limon Film‘in yapımcılığı ile ekranların sevilen dizisi Şevkat Yerimdar aldığı reytinglerle hem kanalın hem yapımın hem oyuncuların hem de izleyicilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Başrolleri Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Suzan Aksoy gibi iyi oyunculardan oluşuyor. Şevkat Yerimdar‘ın öfke kontrol sorunu vardır küçük ve hep gergin olan mahallede ki esnaf Şevkat’i kızdırmaya çalışır ve mahalleli kızdırmaya çalışmasına rağmen onun en iyi arkadaşlarıdır. Şevkat Esin Uçar ile arkadaş olarak başlayıp ileride aşkta yaşayabilir bize biraz öyle geldi.

Peki Ya 8. Bölümde Neler Olabilir?

Kanalda sürekli olarak yayınlanan fragmanları seyircide heyecan uyandırdı. Bu Cuma yayınlanacak olan dizide Şevkat’e para cezası gelir bu tam tamına 9276 TL’dir. Bu bir vergi borcudur. Şevkat bu duruma sinirlenir. Fakat yapacağı bir şey yoktur bu borcu nasıl ödeyeceğini düşünmeye başlar. Nikoya Esin’in ona aldığı arabayı satsa ayıp olur mu diye sorar.

Sonra Bozkurt Usta eşinden boşnacağı için mahkemede ondan şahit olmasını için birini arıyordur kahvede durumu söyler kimseden ses çıkmaz. Sonra Cuma Usta ben olurum der ardından kahvedeki herkes onun suratına tükürür.

Mahkeme zamanı gelir mahkemeye giderler sanırım boşanacaklar daha tam belli değil ama öyle görünüyor. Kızlar Şevkat’in Esine aşık olduğunu söyler ve sonra Şevkat’in çırağı gelir bunu Şevkat Usta yolladı diye bir şey getirir. Fakat bu mahallelinin oyunudur.

Bu bölümde Tezene ve İsmail ayrılık yoluna gelmişlerdir. Esinin arkadaşları yine Şevkat’in Esine aşık olduğunu dile getirirler. Bunu sürekli söylemelerinin sebebi ise Şevkat Cuma ile konuştuğu sırada elinde onun resmi olmasıdır yakalanmıştır yani.

Esin ve Şevkat kahve içerken içeriye aniden bir taş gelir dışarıdan birisi taş atmıştır o taşa sarılı bir de kağıt vardır Şevkat kağıdı alır okur. İçinde Akıllı Ol yazısı vardır.

Bu kağıdı gönderen ise Boranın babasıdır. Daha sonra Esini bile kaçırır Boranın babası gördüğümüz üzere Şevkatin Boranın babasından çekeceği var gibi görünüyor.

Dizide kesin olarak neler olacağını Cuma akşam saat 20.00 da Fox TV ekranlarında beraber izleyerek göreceğiz.

8. Bölüm Fragmanları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın