Tatlı Bela 117. Bölüm Özeti


Tatlı Bela 117. Bölüm Özeti

Tatlı Bela 117. Bölüm Analizi Özeti

Sevilen dizi Tatlı Bela‘nın 117. Bölümünde yaşananlar: Slok, Asta’nın hafızasını eski haline getirmek için çabalamaya devam etmektedir. Bundan dolayı Asta’nın orada dışarıda onu beklemektedir. İndirajet ise Slok’un orada olduğundan haberi vardır ve onun için bir tuzak kurmaya çalışır.

 

İndirajet Slok’un eve girmesini sağlayabilmek için kapıda duran nöbetçileri oradan uzaklaştırması gerekmektedir. Kapıda duran nöbetçilere para vererek onları markete gönderir ki Slok eve girebilsin. Bekçi oradan uzaklaşırken o da Slok’un bu durumu farketmemesi için arabasına binerek oradan uzaklaşır gibi yapar. Slok hiç bir şeyden habersiz böyle bir fırsat bulduğunu görünce hemen içeri girer. İçeri girdiğinde Asta uyur vaziyettedir. Asta uyanır, karşısında Slok’u görünce şaşırır ve bağırmaya başlar Slok ise hemen ağzını tutar bağırmasını engeller. Slok onu o şekilde alıp başka odaya götürür. İndirajet her şeyi dışarıdan izlemektedir. Bu sırada Slok bir anda yere düşer başını vurur ve bayılır. Asta ile şoktadır ağlamaya başlar. İndirajet Asta’nın odasına gelir. Asta ona Sloktan bahseder. İndirajet baygın olan Slok’u arabasına bindirir ve eski mahallesine götürür. Orada herkese der ki ‘ benim evime zorla girdi ‘ der polise şikayet edeceğini söyler. Bunları yaparken Asta’nın onu destekleyeceğini onun şahitliğini yapacağını düşünür.

Slok kendisine gelir, Aspara ile konuşurlar. Aspara ona Asta için yardım edeceğini söyler bunun için birlikte bir plan yaparlar. Slok uygun zamanda Asta’yı kaçıracaktır.

İndirajete iş yerinden telefon gelerek işlerin çok kötü olduğunu her şeyin karıştığını söylerler. İndirajet arabadan inerek işe gider Asta ise yola devam eder. Slok onu kendine ait olan fotoğrafların bulunduğu eve götürür. Asta resimlere bakar fakat inanmaz. Onların sahte olduğunu inanmadığını söyler.

İndirajet adamlarını toplar mahalleye baskına gider fakat beklemedikleri şey olur mahalle birleşerek onlara karşı durur. Slok elinden gelen her şeyi dener evlilik cüzdanını gösterir Asta daha fazla dayanamaz ve bayılır. Onu doktora götürür Slok. Doktor Asta’nın travma yaşadığını söyler üstüne gidilmemesi gerektiğini söyler yoksa sonuçların daha kötü olacabileceğinden bahseder.. Asta gözlerini açar karşısında yine Slok’ u görünce bağırmaya başlar.

Kalindi ise kızının kayıp olmasından dolayı çok üzgündür. Kalindi odasında bayılıp kalır. Advut kapıyı kırıp girer. Onu baygın halde görür ve doktora götürür.

 

 

Tatlı Bela 117. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın