Tatlı Bela 11 Temmuz Özeti ve Analizi


Tatlı Bela 11 Temmuz Özeti ve Analizi

Tatlı Bela 125. Bölümde Neler Oldu?

Sevilen dizi Tatlı Bela sona yaklaşıyor. Son bölümde Slok ile İndirajet arasında bir meydan okuma yaşanmıştı. Slok Asta’nın doğum gününde her ne olursa olsun kutlayacağını söylemişti. İndirajet ise buna izin vermeyeceğini belirtmişti. Slok Aspara ile her şeyi ayarlar İndirajet evden ayrılmamaya kararlıdır. Hafta sonunu dışarıda geçirmek isteyen çocuklar Asta’dan izin alırlar fakat İndirajet bu defa sorun çıkarır dışarı çıkmalarına izin vermez. Yalnızca şöförle gezmelerini kabul eder. Slok daha önce ayarladığı kişiyle çocukların bulunduğu arabaya çarpmasını ister. Adam dediğini yapar hafifçe çarpar.

 

Sonra şoför İndirajet’i arayıp karakolda olduğunu söyler. İndirajet çocukların durumunu merak eder ve çocukların iyi olduğunu öğrenir. Fakat onunda karakola gelmesi gerekmektedir. Asta’ya karakola gidip hemen geliyorum der. Slok dışarıda motoru ile İndirajet’in çıkmasını bekliyor vaziyettedir ve gittiği sırada Asta’yı arar dışarı çağırır. Asta geliyorum der.

Asta’nın Doğum Günü Kutlanır

 

Dışarıda motoru ile bekleyen Slok’un arkasına biner Asta. Nereye gittiklerini soruyor Slok ise hiç bir şey sormamasını söylüyor. Asta ne zaman hediyesini alacağını soruyor Slok kızıyor soru sormak yok diyor. Asta acıktığını söylüyor Slok da ona yemek ısmarlıyor. Asta yemekten çok memnun olur. Slok da hemen laf atar senin neyi çok sevip sevmediğini benden iyi kimse bilemez der. Asta tebessümle onun yanında neden bu kadar mutlu olduğunu düşünür. Slok’un jesti işe yaramıştır söylediği söz onu çok etkilemiş ki böyle düşüncelere dalıyor. Slok çay içmek için bir yere götürür bu esnada pasta gelecek ve doğum gününü kutlayacaktır ve böyle olur pasta gelir doğum gününü kutlamaya başlar. Kutlama esnasında çektiği fotoğrafları da inat olsun diye İndirajet’e gönderir. İndirajet resimleri görür ve delirir bunu gören Aspara da sinsice güler.

Bu arada güzel şeylerde olmaktadır. Renuka ile Jyothi’nin araları gittikçe iyiye gitmekte çok iyi anlaşmaktadırlar. Bu durumu gören Sid de çok mutlu olur. Asta eve gelir doğum günü kutlaması biter. İndirajet karşısına dikilir nerede olduğunu sorar. Asta arkadaşı Slok ile olduğunu söyler. Bir ara çocuklar Ballu’dan bahsetmeye başlar. Asta hemen atılır Ballu kim diye sorar. Çocuklar ise çok iyi birisi olduğunu söyler daha fazla açıklama yapamazlar çünkü babaları konuşmalarını yasaklamıştır. Bu arada Ballu Slok’un bakıcıyken kullandığı isimdir. Çocuklar babalarından korktuğundan dolayı söyleyemezler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın