Tatlı Bela Asta Karakteri Tanıtımı


Tatlı Bela Asta Karakteri Tanıtımı

Tatlı Bela Asta Nasıl Biridir?

Sevilen dizi Tatlı Bela sezon finaline yaklaşmaktadır. Bizde dizinin sevilen karakterlerinden olan Asta‘yı değerlendirmek istedik. Dizinin karakterleri sürekli izleyiciler için ailemizden birisi gibi oldular. Onlarla eğlendik güldük ağladık her duyguyu beraber yaşadık. Yaşantılarını yaşantımıza kattık.

Tatlı Bela Asta Hal ve Hareketleri

Dizinin sevimli ve duygusal karakteri olan Asta milyonların sevgisini kazanmış durumda. İnsanların yaşama sevinçlerini ortaya çıkarıp kendilerine güvenmelerini sağlayan bir karakter. Bir hedef için asla pes etmemeyi öğretti bize Asta. Asta ilk olarak Slok‘la karşılaştığı zamanlarda fakir bir ailenin kızı olarak Slok’la mücadele etmiştir. Hiç bir zaman karşısındaki insanı büyük görüp savaşından vazgeçmemiştir.

Asta, Slok ile haklı mücadelesi sonucunda Slok’la evlenmişti. Slok ise ona çok iyi davranarak kendisine bağlamış, aşık etmişti. Daha sonraları ise evlendiği ilk gece Nirancan’ın intikamını almak için hayatı ona zulüm etmeye başladı. Slok Nirancan’ın gerçek yüzünü görene kadar bu durum böyle devam etti. Fakat Slok bu esnada Nirancan’a aşık olur. Asta Slok’un bu bütün yaptıklarına rağmen görmezden gelerek tekrar onu kazanmak için çabalar. Aşkı uğruna çok şeye katlandı o …

Sadece bunlarla yetinmemiş Angeli ve Nirancan ilede mücadele etmiştir. Özellikle Nirancandan çok çekmiştir. Asta ise aklı sayesinde Nirancan’ın bütün görünmeyen yüzlerini Slok’a göstermek için uğraşmıştır ve bunu sonunda başarıp Nirancan’ın gerçek yüzünü Slok’a gösterir. Sonunda Slok ile mutlu sona kavuşur aslında ben olsaydım Slok için uğraşmazdım sonuçta Asta ile evli fakat gidip başkasına aşık oluyor hiç hoş bir durum değil tabi ama başa gelmeden de bilemeyiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın