Tatlı Bela Bitiyor Ah Kalbim Başlıyor


Tatlı Bela Bitiyor Ah Kalbim Başlıyor

Kanal 7′ nin Yeni Hint Dizisi ‘ Ah Kalbim ‘

Heyecanla beklenen hint dizisi Ah Kalbim sonunda sevenleriyle kavuşacak. Kanal 7 Tatlı Bela dizisinin bitmesi ardından yeni bir hint dizisi ile anlaşma yaptı. Tatlı Bela dizisi çok sevilmişti büyük bir seyirci kitlesine sahipti Kanal 7 bu dizide de büyük bir seyirci kitlesi hedefliyor. Ah Kalbim dizisinde Pragya ve Bulbul isimli iki kız kardeşin yaşadıkları anlatılıyor. Umutları hayalleri özlemleri aşklarıyla seyircisiyle buluşacak. İki kız kardeş birbirlerinden farklıdırlar. Birinin aklı bir karış havada diyebiliriz diğeri ise daha olgundur.

Ah Kalbim 1. Bölüm Tanıtımı

Bülbül karakteri rüyası esnasında rock konseri görüyor. Pragya ise onu uyandırmaya çalışır. Bülbül hala rüyasındaki konserin etkisi altındadır ve o etkiyle konuşmaktadır. Sonunda kalkar ve şakalaşmaya başlıyorlar. Tarun otobüs durağında beklediğini söylüyor. Pragya ise hemen evden çıkar. Tarun’un yanına gelir otobüse binerler. Diğer gün Pragya üniversiteye gitmek için acele ederken annesi bileziklerini takmasını ister. Dışarıda Surash Skoter Pragya’yı beklemektedirler. Sokağa geldiğinde lambaların dalgalandığını görür onu düzeltmek için harekete geçer sigorta yerine gelir açıp orayı karıştırmaya başlar fakat bu esnada hiç beklemediği bir şey olur ve onu elektrik çarpar. Bu durumu gören esnaf gülmeye başlar.

 

Pragya ve Surash okula ulaşıyorlar ancak öğrenciler onların hakkında konuşmaktadırlar. Öğrencilerden birisi seslerini Pragya’nın neden onunla çıkacağını, yüzünün eski bir büyükelçi gibi garip olduğunu söyler. Suresh öğrencilerin dediklerini duyar ve onlara bir ders vermek ister. Pragya’ya onun evlilik gününde olduğunu ve kimseyle uğraşmayacağını söyler. Öğlen yemeği için Pragya’ya bir sürprizi vardır. Öğretmenler ona gül alarak onu tebrik etmeyi ihmal etmezler onu sevindirirler.

Düğün salonunda tüm hazırlıklar tamamlanır. Düğün başlar. Danslar edilmeye başlar Pragya gelin koltuğuna giderken Suresh onu izler. Bülbül Suresh’ı yanına çağırır. Suresh gelir onları tebrik eder bu sırada Tarun ile tanışır. Tarun’un annesi ona Pragya’nın yanındaki kızın kim olduğunu sorar. Bülbül olduğunu söyler. Pragya’nın kardeşi Bülbül der. Tarun’un annesi Bülbül’ü ilk defa görür, nişanda bile görmediğini söyler.

Pragya’nın annesi akrabalar duyar diye sessiz konuşmasını söyler. Ancak evlilik bozulmak üzeredir zaten. Tarun’un annesi belkide Bülbül’ü isterdik siz neden onu göstermediniz diye sitem eder. Ancak evliliği kurtarmanın başka bir yolu da vardır. Tarun’un annesi Pushpa düğün salonunun oğullarına çeyiz olarak verilmesini ister. Pragya’nın annesi bu salonda sadece Pragya olmadığı için diğer çocuklarında hakkının olduğunu ifade eder konuşma böyle devam ederken Bülbül de daha fazla dayanamayıp olaya karışır. Pragya da gelir ve doğrudan Tarun’un yanına gider onun fikirlerini sorar.

Tarun da annesiyle aynı görüşte olduğunu bildirir. Pragya yüzüğü çıkarıp verir salonu terk etmelerini söyler düğün iptal olur. Herkes dağılır.

Video halinde ufak bir tanıtım izlemek isteyenler izleyebilir.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın