Tatlı Bela Nirancan Nerede


Tatlı Bela Nirancan Nerede

Tatlı Bela Nirancan Neden Yok

Tatlı Bela dizisi sona doğru yaklaşırken dizide Nirancan’ın olmaması seyircinin gözünden kaçmadı ve seyircide merak uyandırdı. Peki ya Nirancan nerede? En son Angeli Nirancan’ ın Kavita ile geçmişte yaşadıklarından dolayı onu terk edip gitmişti. Angeli bu duruma daha fazla dayanamayarak yola çıkmış Slok ile birlikte kamyonun altında kalarak can vermişlerdi.

Nirancan tam o sıralarda insan gibi birisi olmaya başlamışken başına böyle bir şeyin gelmiş olması Nirancan’ da travmalara sebep oldu. Nirancan geçmişte herkese çok zulümlerde bulunmuştur. İlahi adalet tecelli ederek onun da başını yaktı. Nirancan Angeli’ nin kendisini terk etmesinden dolayı delirmiş, akıl hastanesine kaldırılmıştı.

Zamanın hırçın delikanlısı Nirancan yaptıkları karşılığında kendisini akıl hastanesinde bulur. Diziyi izleyenler arasında bu duruma üzülenler olmuştu. Son bölümlere doğru Nirancan’ın kaldığı hastaneden Vara’ a telefon ederek durumunun kötüye gittiğini ve başka bir hastaneye kaldırılması gerektiği hakkında telefon gelecektir.

Asta ile Slok’ un yeniden bir araya geleceği bölümde de Nirancan’ı göremedik. Dolayısıyla Nirancan akıl hastanesinden çıkamıyor. Aslında Angeli’nin tepkisi biraz fazla gibi geldi. Angeli Kavita gibi bir kadının kocasının yanında yer alman lazım demesine rağmen Nirancan’ı terk etmişti. Başına gelen kazandan sonrada vefat etmişti. Senaristlerin olayı güzele bağlamak amacıyla bu şekilde yapmaları pek güzel olmadı gibi. Adam zaten cezasını çekiyorken neden böyle öldü ki?

Tatlı bela Astha ve Shlok ölümü

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın