Yeni Dizi Börü Tanıtımı


Yeni Dizi Börü Tanıtımı

Börü Başlıyor

Bir çok yaz sezonu dizisi çıkmış bulunmaktadır bunlara yeni bir tane daha ekleniyor. Bu dizinin adı Börü. Dağ filmi ekibinin yeni dizisi olan Börü, Polis Özel Harekat timinin intikam hikayesini anlatacak. Dizi 6 bölümden oluşacak. Her bölümü 60 dakikalık ve sinema filmi kalitesinde olacak. Dağ filminde yer alan bir çok oyuncu bu dizide de yer alacak. Filmin hazırlıkları sürüyor ilk fragmanı yayınlandı bile. Dizi Star TV ekranlarından seyircisiyle buluşacak.

Serkan Çayoğlu, Ahu Türkpençe, Fırat Doğruluoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni sezonda ekranlarda büyük ilgi yaratacağı konuşuluyor. Mesut Yar dizi ile ilgili yorumunu Posta gazetesine verdiği köşe yazısıyla dile getirmişti gelin bakalım ne dedi.

Yaz rehavetine alışmayın. Bu yıl ciddi bir izleyici kitlesiyle buluşan asker dizileri önümüzdeki sezonda da ekranda olacak. Hemde çoğalarak… Mesela Star TV’nin yeni projesi ” Börü ” için konuştuğum bir üst düzey yönetici en az iki haneli reytingler beklendiğinin altını çizdi. Proje çok sağlammış. Eh bir yandan devam eden İsimsizler, Söz, Savaşçı gibi diziler bir yandan da ucu Delik Yürek’e kadar dayanan ” demir çekirdekler ” dizileri… Önümüzdeki sezon ekranda aksiyon kasırgası var diyebiliriz. Kısacası kendinizi yaz rehavetine kaptırmasanız iyi olur.” Açıklamasında bulundu.

Dizinin ilk fragmanı yayınlandı izlemek isteyenler vereceğimiz linkten veya sayfamızın ana sayfasından izleyebilirler

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın