Yeni Dizi Cennetin Gözyaşları Tanıtımı


Yeni Dizi Cennetin Gözyaşları Tanıtımı

Cennetin Gözyaşları Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Aşk ve Mavi ve Kanatsız Kuşlar gibi dizileriyle başarılı bir grafik yakalamayı başaran ATV bu başarılarına başarı katmak istiyor. Yeni bir dizi projesiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyorlar. Reyting sıralamalarında hep üst sıralarda yer almış olan bu dizilere yeni bir dizi eklemek istiyor ATV. Bu yeni dizi Cennetin Gözyaşları.

Ali Gündoğdu & Süreç Film‘in yapımcılığını üstleneceği dizininin yönetmeni ise Sadullah Çelen olacak. Dizinin başrollerini ise Almide Ada ile Berk Atan paylaşacak. Dizide diğer oyuncular ise Esra Ronabar, Güler Ökten ve Ali İpin gibi başarılı isimlerden oluşacak. Yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlacak olan Cennet isimli bir kızın duygu yüklü hikayesi anlatılacak.

Cennetin Gözyaşları Almila Ada Kimdir?

Adı Efsane dizisinde canlandırmış olduğu Melis adlı karakterle kendisinin tanıtmış olan güzel oyuncu 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 23 yaşındaki genç yetenek Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünü bitirmiştir. Almila Ada Londra’da yüksek lisans yapmıştır. Yurt dışında bir çok dergide modellik yapmıştır. İlk deneyimini ise Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde olmuştur. Daha sonra Kırgın Çiçekler dizisinde Lalin karakteriyle rol almıştır.

Cennetin Gözyaşları Berk Atan Kimdir?

Bir diğer başrol ise Berk Atan. Güneşin Kızları dizisinde Savaş Mertoğlu karakterini canlandıran oyuncu 26 Eylül 1991 yılında İzmir Bornova’da dünyaya gelmiştir. Liseyi Sıdıka Rodop Lisesi’nde tamamlamıştır. Sonra Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. Halen Beyken Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde Oyunculuk eğitimi almaktadır. 17 yaşındayken bir futbol takımında kalecilik yapan Berk Atan daha sonra modellik yapmaya başlamış ve bu alanda oldukça başarılı olmuştur.2012 yılında yapılan yarışmada 2012 yılının Best Model Of Türkey’i seçilmiştir.

Cennetin Gözyaşları Esra Ronabar Kimdir?

 

1978 yılında İzmir Ödemiş’de dünyaya gelen oyuncu Ankara Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı Bölümünden mezun olmuştur. Bir çok reklam filmi ve tiyatroda yer alan oyuncu Bir İstanbul Masalı dizisinde Binnur karakteriyle kendisini tanıtmıştı. Esra Ronabar evli ve bir çocuğu bulunmaktadır.

Dizinin tanıtımı şuanlık bu kadar ATV dizi hakkında daha geniş kapsamlı bilgiler yayınladıkça bizde sizlere bu bilgileri sunacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın