Yeni Dizi Dolunay’ın Konusu, Oyuncuları ve Ne zaman Başlayacağı Burada


Yeni Dizi Dolunay’ın Konusu, Oyuncuları ve Ne zaman Başlayacağı Burada

Yeni Dizi Dolunay Başlıyor Dolunay Dizisi Tanıtımı, Oyuncuları ve Konusu

Kış sezonu dizilerinin çoğu final yaptı diğerleri de final yapıyorlar. Bu sırada boş kalan ekranlarını doldurmak isteyen kanallar yaz sezonu dizilerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Star TV de sevilen dizilerinin bir çoğuna final yaptı ve yapmadıklarına da yapıyor. Ekranı boş kalan Star TV yaz projelerine adım attı. Dolunay dizisini seyircilerine tanıttı. Dizinin baş rollerini Özge Gürel ve Can Yaman paylaşıyor. Dolunay dizisinin oyunları, konusu, tanıtımı ve ne zaman başlayacağını haberimizde bulabilirsiniz.

Dolunay Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlıyor

Dolunay dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak? Dolunayın konusu ney? Oyuncuları kim? bu soruların cevabı merak ediliyor. Star TV yaz sezonu ve kış sezonundaki projeleriyle iddiasını sürdürüyor. Haziran ayının gelmesiyle birlikte yeni sezon dizilerinin fragmanını seyircisine sundu ve büyük bir beğeni aldı. Baş rollerinde en son Kiraz Mevsimi dizisi ile kendisini kanıtlayıp sevdirmişti. Can Yaman ise Hangimiz Sevmedik dizisi ile çok sevilmiş şimdi bu iki oyuncu birleşiyor bakalım nasıl olacak. Dizide Özge Gürel çok iyi bir aşçı olmak için uğraşan karakteri Nazlı’ yı canlandıracak. Can Yaman ise zengin iş adamı Ferit’i canlandıracak. Dizinin yapımını Med yapım ve Türkan Şoray’ ın kızı Yağmur Ünal üstlenmiş durumdadır. Dolunay Ferit Can kimdir Dolunay Nazlı Özge Gürel kimdir sorularının cevabını sizler için aradık ve bulduk. İlk önce dizinin fragmanını sizlere sunuyoruz

 

Dolunay Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda

Dolunay dizisi Star TV’de Salı günleri saat 20.00’da ekranlara gelecek.

Dolunay Dizisinin Konusu

 

Nazlı İle Ferit’in imkansız aşkını izleyeceğiz.

Çok iyi bir aşçı olmak için uğraşan Nazlı, Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açmanın hayallerini kurmaktadır. Öğrenci evini geçindirmek ve ek iş için tanıştığı patronu Ferit’in özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı tesadüfler üzerine yakınlaşmaya başlar ve imkansız aşk kapıyı aralar.

Dolunay Dizisi Oyuncuları Tanıtımları

Özge Gürel ( Nazlı )

 

5 Şubat 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Şuan 29 yaşındadır. Güzel oyuncu daha önce Fox TV ekranlarında yayınlanmış olan ve geçen günlerde sezon finali yapmış olan Kiraz Mevsimi dizisi ile çok tanınan bir hale ve sevilen bir duruma geldi. İlk olarak 2010 yılında Kızım Nerede dizisinde rol almıştı. Sonra Huzur Sokağı, Muhteşem Yüzyıl, Medcezir, Yıldızlar Şahidim dizilerinde rol aldı.

Can Yaman ( Ferit )

8 Kasım 1989 İstanbul doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümü mezunudur. Avukatlık yaptığı dönemlerde arkadaşlarının yoğun isteği üzerine oyuncu olmaya karar vermiştir. 2014 yılında Gönül İşleri dizisi ile kariyerine başlangıç yapmıştır. Ardından rol aldığı İnadına Aşk dizisi ile kendisini benimsetmiş ve çok sevdirmiştir. Yakışıklı oyuncu son olarak Hangimiz Sevmedik dizisinde boy göstermiştir.

Necip Memili ( Hakan )

27 Mayıs 1980 Adana doğumludur. Çukurova Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Hanımın Çiftliği dizisi ile tanınmaya başlamıştır. Sonrasında rol aldığı Dila Hanım dizisiyle şöhret kazanmaya başlar. Daha sonra ise sırası ile Ulan İstanbul, Bedel, Kehribar ve Muhteşem Yüzyıl Kösem kadrolarında yer alır kendisini benimsetir ve sevdirir.

Alara Bozbey ( Nilüfer )

7 Aralık 1986 Litvanya doğumludur. Daha önce Yabancı Damat, Adanalı, Arka Sokaklar, Benim İçin Üzülme ve Bedel gibi dizilerin kadrosunda bulunmuş büyük bir beğeni toplamıştı. Annesi bir Türk ile evlendikten sonra Türkiye’ye yerleşmiştir.

Türkü Turan ( Alya )

1 Şubat 1985 Muğla Bodrum doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesinde Sosyoloji bölümünü okumuştur. 2007 yılında Annem dizisinde oyunculuğa ilk adımını atmıştır. Sonra rol aldığı Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile ekranların sevilen yüzü olmuştur. Daha sonra Şubat, Tatar Ramazan, Maral ve Acı Aşk dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Balamir Emren ( Engin )

22 Ekim 1985 İstanbul doğumludur. Duvar, Akasya Durağı, Böyle Bitmesin, Aşkın Bedeli ve Küçük Kıyamet dizilerinde oynamıştır. Aşkın Bedeli dizisinde rol alır. Küçük Kıyamet dizisinde de rol alarak büyük beğeni toplar.

Hakan Kurtaş ( Deniz )

1 Ocak 1988 İzmir doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Ezel dizisi ile oyunculuk kariyerine başlar ve büyük bir beğeni toplar. Sonrasında Aşk, Filinta, Analar ve Anneler son olarak da Seddülbahir 32 Saat dizisinde yer alır.

Diğer Oyuncular

Ali Mert Yavuzcan ( Demir )

4 Nisan 1979 Almanya doğumludur. Daha önce Yedi Numara, Mühürlü Güller, Emret Komutanım, Unutulmaz, Aşkın Bedeli ve Ne Münasebet dizilerinde rol alır. Unutulmaz dizisiyle çıkış yapar. Aşkın bedeli ile oyunculuğunu kanıtlar ve artık tanınan birisi olur.

İlayda Akdoğan ( Asuman )

21 Temmuz 1998 İstanbul doğumludur. 2004 yılında En İyi Arkadaşım dizisi ile oyunculuğa ilk adımı atar. Son olarak Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde rol alır daha önce ise Bez Bebek, Sevgili Dünürüm gibi dizilerde rol almışlığı vardır.

Berk Yaygın ( Tarık )

4 Mayıs 1983 İstanbul doğumludur. Daha önce Eve Düşen Yıldırım, Güllerin Savaşı ve Seviyor Sevmiyor dizilerinde rol almıştır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Oyunculuk kariyerinin henüz başında sayılabilir.

Öznur Serçeler ( Fatoş )

1 Ocak 1987 Kayseri doğumludur. Daha önce Hayat Devam Ediyor, Aşkın Kanunu, Evli ve Öfkeli, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde rol almıştır.

Yeşim Gül ( Leman )

27 Mayıs 1966 Ankara doğumludur. Oyuncu eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservaturarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Son olarak Cesur Yürek dizisinde rol almıştır. Daha önce Ömre Bedel, Dila Hanım, Alın Yazım, Çırağan Baskını ve Aşk Yalanı Sever dizilerinde rol almıştır.

Özlem Türay ( İkbal )

1 Eylül 1981 İzmir doğumludur. Oyuncu eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. En son Lise Devriyesi dizisinde rol almıştır daha önce ise 20 Dakika, Küçük Ağa ve Hayat Şarkısı dizilerinde rol almıştır.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın