Yeni Dizi Kalp Atışı Tanıtımı


Yeni Dizi Kalp Atışı Tanıtımı

Yeni Dizi Kalp Atışı Başlıyor

Yeni dizi Kalp Atışı  Show Tv ekranlarında seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk tanıtımdan itibaren büyük merak uyandıran yeni dizi heyecanla bekleniyor. Konusu ise, lise öğrencisi olan Eylül’ün, yol göstericisi olan destekçisi olan Ali Asaf’la çatışmaları ve aralarındaki o özel duyguyu anlatacak. Kalp Atışının yayın tarihi de belli oldu.

 

Öykü Karayel ve Gökhan Alkan‘ın yanı sıra Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Çoşkun, Vedat Erincin, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Devrim Atmaca, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan, Erdem Kaynarca ve Rüçhan Çalışkur’ un yer aldığı sağlam kadro dikkat çekti. Haziran ayı bitmeden ekranlarda olacak.

Yayın Tarihi Belli Oldu

Merakla beklenen dizinin yayınlanma tarihi belli oldu. 29 Haziran Perşembe günü 20.00’da Show TV ekranlarında seyircisiyle buluşacak.

Dünya ne kadar kötü bir yer olsada iyi insanların karşısına iyi insanlar çıkıp onların kaderlerini değiştirebiliyor. Hiç beklemediğiniz anda karşısınıza bir kapı çıkabiliyor. 18 yaşında olan Eylül’ün kaderinide değiştirecek kişi Ali Asaf mıdır? İzleyip göreceğiz…

Tanıtım Fragmanı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın