Yeni Dizi Klavye Delikanlıları Tanıtımı


Yeni Dizi Klavye Delikanlıları Tanıtımı

Çakallarla Dans’ın yönetmeninden Klavye Delikanlıları Dizisi

Çakallarla Dans Serisi’nin yaratıcısı olan Murat Şeker, ilk dizisiyle, bu kez haftalık güldürmeye çalışacak.Sinema seyircisinin yüzünü güldürmeyi başarabilen komedi filmlerinin  ve son dönem Türk Sineması’nın fenomenlerinden Çakallarla Dans Serisi’nin yaratıcısı olan Murat Şeker ilk dizisiyle, bu kez haftalık güldürmeye çalışacak. Bu yeni dizisinin adı ise Klavye Delikanlıları olacak.

Tüm projeleri sinema salonlarında olduğu kadar, televizyon ekranında da büyük ilgi görmeyi başarabilmiştir. Murat Şeker, şimdi televizyon için yazmaya başladı bile.

Senarist, yapımcı ve yönetmen Murat Şeker, Aşk Tutulması, Aşk Geliyorum Demez, Deliormanlı filmleri ile Çakallarla Dans serisi ile sinema sektörüne damga vurmayı başardı.

 

Yapımcılığını Süreç filmin gerçekleştireceği, senaryosu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’ye ait olan Klavye Delikanlıları’nın genel yönetmenlik koltuğuna da Murat Şeker üstlenmiş durumda.

Şeker verdiği röportajda “Artık televizyona bir dizi yapmanın zamanı gelmişti. Anlatacak çok şey birikti” diyerek Klavye Delikanlıları projesini müjdeledi.

Komedi-Aksiyon türündeki dizi, Klavye Delikanlılarının sanal ve gerçek Dünya arasında başlarından geçen tehlikeli maceraları anlatılacak. Murat Şeker ve ekibinin eğlenceli diliyle ekrana taşınacak seyircisine sunulacak.

Şuanlık bu kadar bilgi olan dizi hakkında gelecek yeni bilgileri sizlere aktaracağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın