Yeni Dizi Rüya, Konusu- Oyuncuları


Yeni Dizi Rüya, Konusu- Oyuncuları

Yeni Dizi Rüya Başlıyor

Show TV‘de başlayacak olan yeni dizi Rüya‘nın başrol oyuncuları Hazal Filiz Küçükköse ve Ceyhun Mengiroğludur. Konusu ise birbirlerinden farklı sosyal sınıflara ait, kişilikleri arasında çok fark olan, ama buna rağmen kaderinin onları birleştirmesine karşı koyamayan henüz 20′ li yaşlarda olan Elif ve Bulut’un imkansız aşklarının hikayesini konu alacak.

Rüya dizisi Show TV ekranında yakında seyircisiyle buluşacak.

TV kanalları yaz sezonu dizileri için uğraşlarını sürdürüyor. Show Tv‘de Haziran ayında sezon dizisi kategorisinde çıkartacağı olan dizinin oyuncuları belli oldu. Dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Gold Film / Faruk Turgut’ un yapımcılığını, yönetmenliği ise Cemal Şan’ın üstlendiği dizide Hazal Filiz Küçükköse, Ceyhun Mengiroğlu, Ulaş Tuna Astepe ve Özge Özder’eye Goncagül Sunar, Atilla Saral, Özge Sezince ve Emir Çubukçu gibi isimler eşlik edecekler.

Güçlü kadrosuyla şimdiden dikkatleri üstüne toplamış durumda. İlk fragman büyük ilgi ve beğeni görmüştür. İki gencin zorluklarla geçen bir aşk hikayesini ekrana yansıtacak Bulut ve Elif’in duygusal güzel sahneleri izleyenleri derinden etkiledi bile. Bulut’un Elife söylediği ‘ yaşadığın bütün acıları unut. Herkesin güzel rüyalar görmeye hakkı vardır. Kapat gözlerini’ dediği sahne izleyicilerin hoşuna gitmiştir.

Her Rüya Uyandığımızda Biter

Birbirlerinden farklı sınıflara ait olan ama buna rağmen kaderlerinin onları karşılaştırdığı bir konuyu ele alıyor. 20’li yaşlarda olan Elif ve Bulut’un imkansız aşk hikayesi yakında ekranlarda…

Tanıtım Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın