Yeni Dizi Tutsak’ın Tanıtımı


Yeni Dizi Tutsak’ın Tanıtımı

Yeni Dizi Tutsak

Star TV 2017 2018 yeni sezon projelerini tanıtmaya devam ediyor. 1441 Yapım tarafından 2017 Eylül ayında ekranlara gelmesi planlanıyor. Dizinin adı Tutsak. Tutsak’ın yapımcısı ise televizyoncu İrfan Yıldırımdır.

Tutsak dizisinde kadın başrol olarak yer alacak isim Gülper Özdemir olmuştur. Şuanda oyuncu seçimleri ve senaryo çalışmaları devam etmektedir. Dizinin dram türünde olacağı ve en geç yeni sezonda ekranlarda seyircisiyle buluşacağı bekleniyor.

Geçen sezon Beren Gökyıldız ve Cansu Dere’nin başrolleri paylaştığı Anne dizisi ile dram türünün sevildiğini ve tutulduğunu gören Star TV yeni dizilerinin konularını drama yöneltme çabasındadır artık. Dizide etkileyici bir kadın dramı olacak ve kadın gücü kullanılarak daha çok kadınlar olmak üzere seyirci çekmesi planlanıyor.

 

Oyuncular

Gülper Özdemir, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Güzel oyuncu şuan 27 yaşındadır. Üniversite yıllarını ABD’ de geçirmiştir. ABD Truman State üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. ilk olarak sektöre Bana Sevmeyi Anlat dizisiyle girmiştir. Son olarak ise Bana Sevmeyi Anlat ve Kara Yazı dizilerinde rol almıştır. Aslında bu dizilerde oynadığı rolleri başarıyla oynamasına rağmen istediği hedefe ulaşamamıştır. Bakalım bu yeni diziyle istediği yerlere gelebilecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın