Milyonluk Resim Başlıyor


Milyonluk Resim Başlıyor

Fox TV’nin Yeni Yarışmasını Selçuk Yöntem Sunacak

Fox TV yeni yarışmasını tanıttı. Yeni yarışmanın adı Milyonluk Resim ve sunucusu daha önce Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmasının sunuculuğunu yapmış bulunan Selçuk Yöntemdir. Bu defa Selçuk Yöntem daha önce hiç sunmadığı tarzda bir yarışma sunacaktır.

Ödül 1 Milyon TL

Bu yeni yarışmanın formatı ise ekranda açılacak olan resmi yarışmacıların tahmin etmesi olacaktır ve doğru tahminde bulunan, yarışmayı kazanan ise tam 1 milyon TL ile ödüllendirilecektir. Tabi ki sadece resimli değil bunun yanı sıra kelime bulma ve görsel zekayla ilgili bir yarışmadır. Sizlerde kelime bulma yeteneğinize görselleri aklınızda tutma yeteneğinize güveniyorsanız yarışmaya katılmanızı tavsiye ederiz.

Görsel Zeka ve Kelime Bilgisi Gerektiriyor

Milyonluk Resim yarışmasında para kazanmak bu kadarda kolay olmayacak gibi çünkü katılan yarışmacılardan daha iyi bir görsel zekaya ve kelime bilgisine sahip olmalısınız ki kazanabilesiniz. Yarışma 12 sorudan oluşmaktadır. Her resimle birlikte bir soru gelecektir ve siz bildiğiniz taktirde bir basamak atlamış olacaksınız bu süreç 12. soruya kadar böyle devam etmektedir. En sonunda 12. soruyu bilen yarışmadı resmide doğru tahmin edebilirse tam 1 milyonun sahibi olmaya hak kazanacaktır. Yarışma tanıtımından sonra sadece Türkiye’de değil yurt dışında da büyük ilgi görmüştür. Ayrıca bu yarışma sadece o atmosferdeki insanlar için tasarlanmamış, izleyicileri de yarışa katmak için mobil uygulama tasarlanmış, izleyiciler bu soruları uygulamadan cevaplayarak yarışma heyecanına onlarda katılmış olacak.

Milyonluk Resim Yarışmasına Başvuru Nasıl Yapılır?

Yarışmaya katılmak isteyen adaylar Fox TV’nin İnternet sitesinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Milyonluk Resim başvurusu yapmak için linke tıklayınız. BAŞVURU

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın