Yetenek Sizsiniz Türkiye Yeni Sezon Jürileri Kimler?


Yetenek Sizsiniz Türkiye Yeni Sezon Jürileri Kimler?

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin Yeni Sezon Jürileri

Seyircilerin gönlüne taht kurmuş 2009 yılından bu yana her sezon seyircisiyle buluşmuş büyük ilgi görmüş yarışma programı Yetenek Sizsiniz Türkiye‘nin 8. sezonu için Acun Ilıcalı hazırlıkları sürdürüyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye ile en çok merak edilen konulardan birisi ise bu sezonun jürilerinin kim olacağı.

Program ne yazık ki 2016 2017 sezonunda hedeflenilen reytingleri alamadı hatta bir kaç yerlerde düşük reytinglerden dolayı bu sezon olmayacağı konuşuluyordu. Acun Medya‘dan program için açıklama geldi.

Ali Tarhan, Seda Bakan, Eser Yenenler Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin 2016 sezonunda jüri koltuğunda yer almıştı fakat programın 2017 sezonu için geçen sene Seda Bakan‘ın performansının düşük olması sebebiyle koltuğundan edilecek ve o koltuğa tekrar Hülya Avşar oturacak.

Bilindiği gibi Hülya Avşar daha öncede programda jüri koltuğundaydı. Acun Medya yeni sezon için Hülya Avşar ile anlaşırsa Hülya Avşar bu sezon 2 farklı programla seyircisi karşısına çıkacak. Hem sohbet programı hem de bu programda yer alacak.

Böylece yeni sezonda programın jüri üyeleri Ali Tarhan Hülya Avşar ve Eser Yenenler olacak. Bazı bölümlerde ise Acun Ilıcalı hem sunucu hem de jüri olarak yer alacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın