Zor Sevda 10 Temmuz Özeti ve 50. Bölüm Fragmanı Tanıtımı


Zor Sevda 10 Temmuz Özeti ve 50. Bölüm Fragmanı Tanıtımı

Zor Sevda 50. Bölümünün Özeti

Sevilen dizi Zor Sevda‘da 50. bölümde ortalık bayağı karıştı diyebiliriz. İmam Ayan’a Zoya’nın eşi olduğu gerçeğini kabul edip etmediğini sorar ve herkes gerilir. Humaira dağılıyor  Ayan’ın cevabını bekliyor. İmam Ayan ise Asad’ı görüyor. Shirin Rashid ve Razia öylece duruyor. İmam tekrar soruyor. Ayan başını sallıyor yani evet demek istiyor. Herkes şok oluyor. Ayan, rahatsız olan ve içeri giren Humaira’ya döner, Ayan’ın peşinden gider. Razia ise o sırada öfkeyle bakar. Hümeyra odaya girdikten sonra kapıyı kitler açmamasını istiyor çünkü. Razia ise onunla konuşur ve kendisine ne kadar zarar vereceğini Humaira’nın durumunu anlatır. Yine de ona zarar vermek için durmaz. Ayan, aralarında her şeyin haklı olduğunu ve evleneceklerini söyler ancak yanlış bir şey olur.

Evlenecekler Mi?

Mamujan’ın yanına gider Razia. Ondan bir şeyler yapmasını ister Mamujanın çaresiz olduğunu söyler bu sırada evlilik kağıdı ile gelen imam onları çağırır. Razia ise Ayan’ı Zoya’ya vermeyecektir. Kızının mutlu olmasını ister gidip Ayan ile konuşur. Nikhat baygın düştüğü yataktan kalkarak bıçağa doğru yönelir. Nikhat bileğini kesmek üzereyken Ayan tam o sırada görüp müdahale etmek ister. Ayan Nikhat ile uğraşırken Şirin Asad’ı alarak Nikhat’ı kurtarması için yalvarmaya başlar.

Ayan’ın yanına gelen imam belgeleri imzalamasını ister. Ayan belgeleri imzalarken Razia ve Hümeyra şoktadır çünkü böyle bir şeyi beklemiyorlardı. Aynı şekilde Zoya da belgeleri imzalar ve artık karı koca olmuş olurlar. Ancak bütün bunları Nikhat’ın daha fazla üzülmemesi için yaptılar. Hasena ise artık Nikhat ile Farhan’ın evlenmesinde bir engel görmediğini söyler. Doktor ise Nihkat’ın bol bol dinlenmesi gerektiğini zihninin böyle şeylere yormaması gerektiğini söyler.

Abisinin yanına gelen Ayan Zoya’nın emanet olduğu ve Nikhat’ın durumunun düzelmesi halinde Zoya’yı kendisine getireceğini söyler. Onun sonsuza kadar Asaf’ın olarak kalacağını söyler. Asaf çok gergindir. Ayan neden gergin olduğunu merak eder ve sorar. Asaf ise onun evlilik belgelerini imzaladığında işlerin bu kadar karmaşık olacağını düşünmediğini evde yalnız kaldığında bunu anladığını söyler. İki kardeş göz yaşları içerisinde birbirlerini sarılırlar.

Zoya’nın yanına gelen Ayan Nikhat konusunda yardımcı olduğundan dolayı ona teşekkür eder. Zoya ise artık bu oyuna bir son vermek ister Asaf’ın yanına gideceğini söyler. Ayan abisi ile konuştuğunda ve Nikhat’ın durumu düzelene kadar bu oyuna devam edilmesi gerektiğini söyler. Bu konuda aynı düşüncedeyiz der Zoya ise gerginleşir. Zoya evliliğin bu kadar basit bir şey olmadığını ölene kadar onunla yaşayacağını söylerken Ayan kendisini suçlu görür.

İşler İyice Karışır

Asaf ise Necma’nın hala yanlarında olduğunu görünce şaşar. Necma evdekilerle vedalaşıp İmran ile birlikte kaynanasının yanına giderler. Odasına girdiğinde gül yerine sahtelerini görünce şaşar. Hasena onların gerçek olmadığını, yakında Ferhan’ın düğününde kullanmak için böyle aldıklarını söyler. Necma bir şey demez kabullenir durumu. Necma elindeki mücevherleri koyacakken mal hırsı gözünü bulamış Hasena onları elinden alarak bunları ben saklarım der ihtiyacı olduğunda sana vereceğim gibi ifadeler kullanır. Necma bu duruma da şaşırır Necma bu aralar karşılaştığı şeylere çok şaşırır fakat karşılaştığı şeyler cidden normal değildir.

Mamuja’ın evi oldukça gergindir. Elindeki müzik kutusunu dinlemek için açar Mamujan sesi duyar ve gelir. Ancak Razia onu durdurur. Razia Mamujan ile konuştuğunda kızı Hümeyra’nın geleceği için bir şeyler yapılması gerektiğini söyler. Mamujan ise 3 ay içerisinde her şeyin normale döneceğini söyler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 3 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın